İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yunan Generalin Türk İHA’sı ve SİHA İtirafı: Türkiye’ye karşı parlak bir pozisyonda değiliz

Türkiye’nin ürettiği İHA’lar ve SİHA’lar dünyayı etkilemeye devam ediyor.
Savunma sanayiinde yaptığımız ilerlemelerle dünyada söz sahibi olmaya devam ederken, Yunanistan’dan İHA’lar ve en büyük hamlelerimizden biri olan SİHA ile ilgili bomba bir itiraf geldi.

Yunanistan’da emekli Korgeneral Lambros Tzoumis, Atina’nın ABD ve Fransa ile Türkiye ile rekabet etmek için yaptığı askeri anlaşmaların “bu anlaşmaların tek başına ulusal güvenlik sorununu çözmediğini” ve “kimsenin hiçbir yabancı gücün garanti edilmediği yanılsamasını sürdürmediğini” söyledi. verilmediğini vurguladı.

Türkiye’nin ürettiği İHA’lar ve SİHA’lar dünyayı etkilemeye devam ediyor. Savunma sanayiinde yaptığımız ilerlemelerle dünyada söz sahibi olmaya devam ederken, Yunanistan’dan İHA’lar ve en büyük hamlelerimizden biri olan SİHA ile ilgili bomba bir itiraf geldi. Yunanistan’da Emekli Korgeneral Lambros Tzoumis, Atina’nın Türkiye ile rekabet etmek için ABD ve Fransa ile yaptığı askeri anlaşmaların “Bu anlaşmalar tek başına ulusal güvenlik sorununu çözmez” diyerek, “Kimsenin herhangi bir yabancının herhangi bir yabancı ülke vatandaşı olduğu yanılsamasını sürdüremeyeceğini vurguladı. güç garanti verir.”

Yorumlar kapatıldı.