İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Varyantlar için bir aşı geliştiriliyor mu? BioNTech’in kurucuları Dr. Özlem Türeci ve Prof. Dr. Uğur

Alman BioNTech çatısı altında Amerikan ilaç firması Pfizer ile birlikte dünyanın ilk onaylı koronavirüs aşısını geliştiren Türk bilim insanları Dr. Özlem Türeci ve Prof. Dr. Uğur Şahin, koronavirüsün geleceği ve varyantlar için geliştirilmesi gündemde olan aşılar hakkında açıklamalarda bulundu.
“Covid-19 ne olacak ve pandemi ne zaman bitecek?” Özlem Türeci, “Bu zor bir soru çünkü virüs hakkında her gün yeni bir şey öğreniyoruz, aşıya nasıl tepki veriyor. Salgının ne zaman biteceğini bilmek için bu bilgilere ihtiyacımız var.”
Alman BioNTech çatısı altında Amerikan ilaç firması Pfizer ile birlikte dünyanın ilk onaylı koronavirüs aşısını geliştiren Türk bilim insanları Dr. Özlem Türeci ve Prof. Dr. Uğur Şahin, koronavirüsün geleceği ve varyantlar için geliştirilmesi gündemde olan aşılar hakkında açıklamalarda bulundu. “Covid-19’a ne olacak ve pandemi ne zaman bitecek?” Özlem Türeci, “Bu zor bir soru çünkü virüs hakkında her gün yeni bir şey öğreniyoruz, aşıya nasıl tepki veriyor. Salgının ne zaman biteceğini bilmek için bu bilgilere ihtiyacımız var.”

Yorumlar kapatıldı.