İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uzun zamandır beklenen nihayet geldi! Yıldızın isminin Kırmızı Oda’dan ayrılması için hamle yapıldı.

Uzun zamandır beklenen nihayet geldi! Kırmızı Oda’dan çıkan yıldızın isminin verilmesi için adımlar atıldı. Bu hafta ilk bölümü yayınlanan Sana Söz dizisi, şüphesiz Star TV’nin yeni sezon için en büyük umutlarından biri. Dizilerin tek tek başlamasıyla Star TV yeni sürprizini izleyicilerle paylaştı. Bir çok dizisinin reyting kurbanı olan Star TV bu sezon bombayı patlattı. “Tesadüfi Aşk” ve “Ada Masalı” dizileriyle çıktığı yolda Star TV, Sana Söz ile yeni sezona bomba gibi giriş yaptı. Merakla beklenen dizinin başrollerinde ise ünlü oyuncular Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan yer alıyor.
“BU HİKAYE BENİM İÇİN ÇOK GERÇEKTİR”
Sana Söz’ün başrol oyuncularından Erkan Petekkaya proje sorularını paylaştı. Sahneden çok etkilendiğini söyleyen Petekkaya, gerçek hikayelerden esinlenilen olayların izleyicileri çekeceğini söylüyor: “Öncelikle hikaye bana çok gerçekçi geldi. Böyle bir toplumun gerçeklerinden oluşturulan güçlü kurgudan çok etkilendim. Okuduğunuz gibi. Toplumumuzdan gerçek hikayeler seyirciyi bekliyor. Bu hikayeler bizi derinden etkileyecek. Ve bize bu gibi durumlarda ne yapmamız gerektiğini öğreterek, ekranın önündekileri içine çekecek. ”
Uzun zamandır beklenen nihayet geldi! Kırmızı Oda’dan çıkan yıldızın isminin belirlenmesi için adımlar atıldı. Bu hafta ilk bölümü yayınlanan Sana Söz dizisi, şüphesiz Star TV’nin yeni sezon için en büyük umutlarından biri. Dizilerin tek tek başlamasıyla Star TV yeni sürprizini izleyicilerle paylaştı. Bir çok dizisinin reyting kurbanı olan Star TV bu sezon bombayı patlattı. Tesadüfi Aşk ve Ada Masalı ile yoluna devam eden Star TV, Sana Söz dizisi ile yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Merakla beklenen dizinin başrollerinde ünlü oyuncular Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan yer alıyor. Sahneden çok etkilendiğini söyleyen Petekkaya, gerçek hikayelerden esinlenilen olayların izleyicileri çekeceğini söylüyor: “Öncelikle hikaye bana çok gerçekçi geldi. Böyle bir toplumun gerçeklerinden oluşturulan güçlü kurgudan çok etkilendim. Okuduğunuz gibi. Toplumumuzdan gerçek hikayeler seyirciyi bekliyor. Bu hikayeler bizi derinden etkileyecek. Ve bize bu gibi durumlarda ne yapmamız gerektiğini öğreterek, ekranın önündekileri içine çekecek. “

Yorumlar kapatıldı.