İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ünlü sunucu Eser Yenenler koronavirüsü yendi

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan Eser Yenenler, sosyal medya hesabından sağlık durumu ile ilgili bir paylaşım paylaştı. Virüsü yenen oyuncu, 14 gündür ayrı kaldığı hamile eşi ve oğluyla da görüştü.
Son koronavirüs testinin negatif çıktığını açıklayan başarılı oyuncu ve sunucu Eser Yenenler, “Bu zor dönemde gündemi meşgul etmek istemedim ama soran çok kişi var. Son covid testim olumsuz çıktı. Tanrıya şükür, iyi günler dilerim, mesajını paylaştı.

“EVE DÖNDÜK, BİRLİKTEYİZ”

Eşinin koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından oğlu Kuzey ile babasının evine giden Berfu Yenenler, sosyal medya hesabından da yaptığı açıklamada, “Gündemi meşgul etmemek için bu zor dönemde bizden bahsetmemeyi tercih ettik, ama sorularınızı cevapsız bırakmak istemiyoruz Tanrıya şükür aile hastalık dönemini geride bıraktık ve hepimiz Eser’in son testi olumsuz çıktı 14 günlük karantina süreci bitti benim testim de olumsuz Kuzeyde … Allah’a şükür Eser negatif testiyle eve döndük ve beraberiz, kalmaya devam edeceğiz, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir