İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TIME dergisinin 11 yıl sonra kapağında Facebook ve Mark Zuckerberg var: “Facebook silinsin mi?”

Facebook ve Instagram’ın 6 saatlik çöküşü ile eski çalışanının kamu menfaati peşinde koşmadığı iddiasıyla ortaya çıktıktan sonra bilgileri ortaya çıkan WhatsApp, Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg’i yeniden manşetlere taşıdı. ABD merkezli TIME dergisi, Mark Zuckerberg ve Facebook’u son sayısının kapağı yaptı.
Kapakta, “Facebook silinsin mi?” Mark Zuckerberg’in fotoğrafı. “İptal” ve “Sil” ifade seçenekleriyle görüntülenen dosyada, şirketin eski çalışanı Frances Haugen’in, Facebook’un kamu çıkarları arasında bir çatışma olduğunda Facebook’un kendi çıkarlarını seçtiği yönündeki açıklamalarına dikkat çekiyor. ve şirket karları ve Facebook’un önceliği nefret söylemini önlemektir. ve yalan haberlerle mücadele etmek için değil, kar etmek için olduğu söylendi.
Facebook ve Instagram’ın 6 saatlik çöküşü ile eski çalışanının kamu menfaati peşinde koşmadığı iddiasıyla ortaya çıktıktan sonra bilgileri ortaya çıkan WhatsApp, Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg’i yeniden manşetlere taşıdı. ABD merkezli TIME dergisi, Mark Zuckerberg ve Facebook’u son sayısının kapağı yaptı. Kapakta Mark Zuckerberg’in “Facebook’u Silinsin mi?” “İptal” ve “Sil” ifade seçenekleriyle görüntülenen dosyada, şirketin eski çalışanı Frances Haugen’in, Facebook’un kamu çıkarları arasında bir çatışma olduğunda Facebook’un kendi çıkarlarını seçtiği yönündeki açıklamalarına dikkat çekiyor. ve şirket karları ve Facebook’un önceliği nefret söylemini önlemektir. ve yalan haberlerle mücadele etmek için değil, kar etmek için olduğu söylendi.

Yorumlar kapatıldı.