İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Televizyon tarihinde böylesi görülmedi! Red Room Innocents Apartman ayrı bir günde şampiyon olduklar

Televizyon tarihinde böylesi görülmedi! Red Room Innocents Apartman ayrı bir günde şampiyon olurken, katılma kararı geldi. Seyirci şoktaydı. TV8 ve TRT1’de yayınlanan iki dizinin birleştiğine dair suçlamalar gün yüzüne çıktı. Masumlar Apartmanı dizisi ve Kırmızı Oda arasında heyecan verici haberler var. Haziran ayında Masum Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, Kırmızı Oda dizisinde aynı karakterle izleyici karşısına çıktı. Bu sefer yine benzer bir şey olacak. Kırmızı Odanın Doktoru dizisi Binnur Kaya, 2 Kasım Salı akşamı 20.00’de ekrana gelecek olan Masum Apartman bölümünde izleyicileri şaşırtacak. Bu gelişme, iki dizinin birleştiği yönündeki iddiaların alevlenmesine neden oldu.

FLAŞ GELİŞTİRME
Salı günleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Masum Apartmanlar dizisi ve Cuma günleri TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi ile flaş bir gelişme yaşandı.
Televizyon tarihinde böylesi görülmedi! Red Room Innocents Apartman ayrı bir günde şampiyon olurken, katılma kararı geldi. Seyirci şoktaydı. TV8 ve TRT1’de yayınlanan iki dizinin birleştiğine dair suçlamalar gün yüzüne çıktı. Masumlar Apartmanı dizisi ve Kırmızı Oda arasında heyecan verici haberler var. Haziran ayında Masum Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, Kırmızı Oda dizisinde aynı karakterle izleyici karşısına çıktı. Bu sefer yine benzer bir şey olacak. Kırmızı Odanın Doktoru dizisi Binnur Kaya, 2 Kasım Salı akşamı 20.00’de ekrana gelecek olan Masum Apartman bölümünde izleyicileri şaşırtacak. Bu gelişme, iki televizyon dizisinin birleştiği iddialarının alevlenmesine neden oldu. FLAŞ GELİŞİMİ Cuma günleri TV8 ekranlarında Flash geliştirme, Salı günleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Masum Apartman dizisi ve Cuma günleri Kırmızı Oda dizisi ile gerçekleşti.

Yorumlar kapatıldı.