İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Son dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tüm ailesiyle koronavirüse yakalandı

Son dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu koronavirüse yakalandı. Soylu, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Ben, eşimin ve kızımın testi pozitif çıktı. Düne kadar evde sürdürdüğümüz tedavi doktorlarımızın tavsiyesi ile hastane ortamına aktarıldı. Tanrıya şükür, şimdi biraz daha iyiyiz “dedi.

İçişleri Bakanı Soylu, eşi, kızı ve kendisinde Kovid-19 testinin pozitif çıktığını ve hastanede tedavilerinin devam ettiğini bildirdi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Soylu, “Pazartesi günü kendimizi iyi hissetmediğimizde tekrar test et; eşim, kızım ve ben olumluyduk. Tavsiyesiyle hastane ortamına sevk edildi. Düne kadar evde tedaviye devam ettiğimiz hekimlerden. Teşekkürler, şimdi biraz daha iyiyiz. Depremde yaralananlara acil şifalar, İzmirli vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. ”

SOYLU İZMİR’E GİTMEDİ

İzmir depreminin ardından Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu diğer araştırmalarını izledi. Bakanlar yaptığı açıklamada bölgedeki araştırmalarla ilgili son bilgileri verirken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bölgeye gitmemesi kaçmadı. Bu haberle Soylu’nun neden İzmir’e gitmediği belli oldu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir