İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Son dakika: Biden’e şok: Ekibinden bir kadın, seçimlerde hile yaptığı iddiasıyla tutuklandı!

Son dakika: Teksas polisi, Joe Biden’ın seçim ekibinde bulunan Rachel Rodriguez’i seçimleri manipüle ettiği iddiasıyla gözaltına aldı ve evinde arama yaptı.

Son dakika: Teksas polisi, Joe Biden’ın seçim ekibinde bulunan Rachel Rodriguez’i seçimleri manipüle ettiği iddiasıyla gözaltına aldı ve evinde arama yaptı. Rachel Rodriguez’in suçunu itiraf ettiği bildirildi.

TEKSAŞ, AVUKATIN AVUKATINI AÇIKLADI!

Teksas Başsavcısı Ken Paxton Çarşamba günü yaptığı açıklamada, bir kadının seçim sahtekarlığı ve yasadışı oy kullanma iddiasıyla tutuklandığını söyledi. Paxton’a göre, San Antonio’dan Rachel Rodriguez, 2020 seçimlerinde oy toplamakla ilgili bir videoda görüldü ve yaptığı şeyin yasadışı olduğunu itiraf etti.

Paxton’a göre Rodriguez, seçim sahtekarlığı, yasadışı oy kullanma, yasadışı olarak insanlara postayla oy kullanmalarına yardım etme ve yasadışı bir şekilde resmi bir oy pusulası bulundurmakla suçlanıyor. Suçlu bulunursa 20 yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir.

AMERİKA’DA KAYNATMA

Bu gelişmenin ardından Trump destekçileri medyaya ve Biden’a karşı öfkelerini artırdı ve her iki grup da sosyal medyada çok şiddetli tartışmalara girdi. Ayrıca ana akım medyanın, seçimde hile yaptığını itiraf eden Biden’ın ekibinden Rachel Rodriguez olduğu bilgisini ısrarla aktarmadığı görüldü.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir