İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sivas’ta gol sesi çıkmadı! Sivasspor 0-0 Giresunspor (MAÇ SONUCU – ÖZET)

Süper Lig’in 12. haftasında Sivasspor ve Giresunspor, Yeni 4 Eylül Stadı’nda kozlarını paylaştı. Hakem Ümit Öztürk’ün düdüğü çalan iki takım golsüz berabere sahadan ayrıldı ve puanlar paylaşıldı. Sivasspor bu sonuçla puanını 13’e yükseltirken, Giresunspor puanını 10’a yükseltti.

UĞUR ÇİFTÇİ KIRMIZI!
Sivasspor’da Uğur Çiftçi, ceza sahasına girmek üzere olan Diabate’ye yaptığı hareketin ardından hakem Ümit Öztürk tarafından direkt kırmızı kart gördü.
TRAOURE KIRMIZI KART VAR!
Giresunspor’dan Hamidou Traoure 88. dakikada ikinci sarı kart gördü Max Gradel’i kolunu çekerek yakalayan Traoure, gördüğü kartla oyundan çıktı.
Süper Lig’in on üçüncü haftasında Sivasspor, 20 Kasım Cumartesi günü saat 16:00’da Başakşehir ile karşılaşacak. Giresunspor, Yeni Malatyaspor’u aynı gün ve aynı saatte karşılayacak.

Süper Lig’in 12. haftasında Sivasspor ve Giresunspor, Yeni 4 Eylül Stadı’nda kozlarını paylaştı. Hakem Ümit Öztürk’ün düdüğü çalan iki takım golsüz berabere sahadan ayrıldı ve puanlar paylaşıldı. Sivasspor bu sonuçla puanını 13’e yükseltirken, Giresunspor puanını 10’a yükseltti. UĞUR ÇİFTÇİ KIRMIZI!
Sivasspor’da Uğur Çiftçi, ceza sahasına girmek üzere olan Diabate’e yaptığı hareketin ardından hakem Ümit Öztürk tarafından direkt kırmızı kartla cezalandırıldı.
Giresunspor’da Hamidou Traoure 88. dakikada ikinci sarı kart gördü.Max Gradel’i kolundan çekerek yakalayan Traoure, gördüğü kartla oyundan çıktı. Süper Lig’in on üçüncü haftasında Sivasspor, 20 Kasım Cumartesi günü saat 16:00’da Başakşehir’in konuğu olacak. Giresunspor, Yeni Malatyaspor’u aynı gün ve aynı saatte karşılayacak.

Yorumlar kapatıldı.