İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Saadet Partisi kafası karıştı! İstanbul hesaplaşması!

Saadet Partisi’nin İstanbul İl Başkanlığı’na Ömer Faruk Yazıcı getirildi. İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “oldu bitti” dedi ve parti yönetimini dizginledi.

Saadet Partisi’nden yapılan açıklamada, Partinin Tanıtım ve Medya Genel Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Yazıcı’nın İstanbul İl Başkanlığı’na atandığı bildirildi.

Partiden yapılan açıklamada, “Bugüne kadar İl Genel Başkanı olan Abdullah Sevim’e çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, yeni İl Başkanımıza başarılar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

İSTANBUL ABDULLAH SEVİM’DEN DİNLENME

İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “oldu bitti” dedi ve parti yönetimini dizginledi.

“Teşkilatın Değerli Üyeleri, 3 yıldan fazla bir süre önce İl Başkanlığına seçildim. İl Başkanı seçildiğim günden bu yana elimden geleni yapmaya çalıştım. Birçok zorlu süreci sizlerle aştık. Şimdi yeni bir kongre arifesindeyiz Kararın ardından İstanbul’a geldi.İstanbul teşkilatımızın hemen her kademesinden arkadaşlarımızla iki gün boyunca istişarelerde bulundu.İstişarelerin ardından İl Başkanlığı görevi emanet edildi. YIK Başkanımız tarafından şahsen bana. d görevime 29 Kasım’daki kongrede tüm kardeşlerime yine İstanbul İl Başkanlığı’na aday olacağımı ilan etti ve herkesin bunu aşacağımızdan emin olmasını istiyorum. suçlulukla işlemek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir