İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Oyunseverleri şaşırtacak gelişme! PUBG yasak, kriz büyüyor! Yeni bir isim önerdi ama ne yaptıysa işe

Hindistan olağanüstü kararını verdi. Bu milyonlarca insan tarafından oynanan PUBG oyunu yasaklama karar verildi. Hindistan, popüler oyun PUBG Mobile da dahil olmak üzere Çin ile bağlantılı 118 mobil uygulamayı yasakladı. Dünyanın birçok ülkesinde oyunun yayıncısı Tencent Oyunları olduğunu. Bu nedenle, Hindistan’daki güvenlik sorunları nedeniyle, uygulamalar yasaklandı. ülkeden PUBG çekilme istemeyen ederek, Krafton yeni bir çözüm bulmuştur ve Hindistan da Tencent ile bağları koparmak olacaktır. Sen Microsoft ile bir anlaşma yoluyla ilgili hizmeti kullanmak için hazırlanıyorlar.

YENİ BİR ADI İLE OLACAK DÖNÜŞ
ülkeden PUBG çekilme istemeyen ederek, Krafton yeni bir çözüm bulmuştur ve Hindistan da Tencent ile bağları koparmak olacaktır. Sen Microsoft ile bir anlaşma yoluyla size ait bir hizmeti kullanmak için hazırlanıyorlar.
Hindistan olağanüstü kararını verdi. Bu milyonlarca insan tarafından oynanan PUBG oyunu yasaklama karar verildi. Hindistan, popüler oyun PUBG Mobile da dahil olmak üzere Çin ile bağlantılı 118 mobil uygulamayı yasakladı. Dünyanın birçok ülkesinde oyunun yayıncısı Tencent Oyunları olduğunu. Bu nedenle, Hindistan’daki güvenlik sorunları nedeniyle, uygulamalar yasaklandı. ülkeden PUBG çekilme istemeyen ederek, Krafton yeni bir çözüm bulmuştur ve Hindistan da Tencent ile bağları koparmak olacaktır. Sen Microsoft ile bir anlaşma yoluyla ilgili hizmeti kullanmak için hazırlanıyorlar. ülkeden PUBG ateş istemedik RETURNED İLE YENİ ADI Krafton, yeni bir çözüm geldi ve Hindistan da Tencent ile bağları koparmak olacaktır. Sen Microsoft ile bir anlaşma yoluyla size ait bir hizmeti kullanmak için hazırlanıyorlar.

Yorumlar kapatıldı.