İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nihal Candan, saldırıya uğrayan kardeşi Bahar Candan’ın son halini paylaştı

Moda programlarıyla ünlü olan Bahar Candan, Uludağ’da katıldığı partide bir adam tarafından saldırıya uğradı. Yüzüne 10 dikiş atılan Candan hastaneden taburcu edilirken, ablası Nihal Candan da ayırmadığı ablasının son halini paylaştı.
Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programında yarışan Bahar Candan, Uludağ’da katıldığı bir partide kimliği belirsiz bir kişinin saldırısına uğradı. Yüzünden kesici bir aletle yaralanan Candan’ın yanağına 10 adet dikiş atıldı. Tedavi gören Candan hastaneden taburcu edilirken ablası Nihal Candan bir an için ayrılmıyor.

KARDEŞİN SON DURUMUNU PAYLAŞTI

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Nihal Candan, hastane odasında kız kardeşinin fotoğrafını paylaşarak, “Meraklı olan herkese teşekkürler. Gerçekten kötü bir gece geçirdik aile. Şükürler olsun abim daha iyi olsun. dünyadaki kötü son. ”

Öte yandan Nihal Candan, ağabeyinin yaşadıklarını unutmak için elinden geleni yaptığını ve dün hastaneden taburcu edilen Bahar’ı akşam yemeğine götürmeyi ihmal etmediğini söyledi.

BAHAR YARALANAN SAAT MAHKEMEYE GÖNDERİLDİ

Öte yandan dün “Sana Söylemezsem” programına telefonla bağlanan Nihal Candan, Bahar’a saldıran kişinin Murat adında bilinmeyen bir kişi olduğunu ve olaydan sonra işlemlerin devam ettiğini söyledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir