İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ne sevgilisi ne de eski dizisi gözlerini açmayacak! Nesrin Cavadzade, Üç Kuruş’a öyle bir giriş yapt

Show TV’de bu hafta ikinci bölümü yayınlanan Üç Kuruş’un ilk bölümünde Nesrin Cavadzade yer almadı. Yasak Elma’daki hikayesi geçen sezon sonunda sona eren güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, Üç Kuruş dizisinin kahramanı oldu. Yeni projesiyle setlere dönen ünlü oyuncunun sahneleri ikinci bölümde ortaya çıktı. Nesrin Cavadzade, yeni dizisi Üç Kuruş ile Pazartesi günü yayınlanan Kalp Yarası başrol oyuncusu sevgilisi Gökhan Alkan ve aynı gün yayınlanan eski dizisi Yasak Elma ile yarıştı. Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Nesrin Cavadzade’nin paylaştığı Üç Kuruş yeni bölümüyle 15 Kasım Pazartesi günü Show TV’de!
NESRİN’İN CAVADZADE’İ 2. BÖLÜMDE GELDİ
Nesrin Cavadzade kadroya katılan büyük isimlerden biriydi. Yasak Elma’dan heyecanlı bir şekilde ayrılan Nesrin Cavadzade’nin Üç Kuruş dizisinin ikinci bölümünde yer aldı.
Show TV’de bu hafta ikinci bölümü yayınlanan Üç Kuruş’un ilk bölümünde Nesrin Cavadzade yer almadı. Geçen sezon sonunda Yasak Elma’daki hikayesi sona eren güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, Üç Kuruş dizisinin kahramanı oldu. Yeni projesiyle setlere dönen ünlü oyuncunun sahneleri ikinci bölümde ortaya çıktı. Nesrin Cavadzade, yeni dizisi Üç Kuruş ile Pazartesi günü yayınlanan Kalp Yarası başrol oyuncusu sevgilisi Gökhan Alkan ve aynı gün yayınlanan eski dizisi Yasak Elma ile yarıştı. Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Nesrin Cavadzade’nin paylaştığı Üç Kuruş yeni bölümüyle 15 Kasım Pazartesi günü Show TV’de. NESRİN CAVADZADE GELDİNESrin Cavadzade, kadroya katılan büyük isimlerden biriydi. Yasak Elma’dan heyecanlı bir şekilde ayrılan Nesrin Cavadzade’nin Üç Kuruş dizisinin ikinci bölümünde yer aldı.

Yorumlar kapatıldı.