İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mutlu zafer! Kuruluş Osman 69. bölüm 2. yeni fragman: Zafer çığlıkları gökte ve yerde yankılanacak

Çarşamba günleri rakip tanımayan kuruluş Osman’da adım adım zafere yaklaşan Osman Bey, alpleriyle düşmana karşı yürür. Tuzakların birbiri ardına kurulduğu geçen haftaki bölümde, halı işi için Söğüt’e giden Bala Hatun ve Malhun Hatun’un kervanı dönüş yolunda Katalan savaşçıların saldırısına uğradı. Ayrıca Kosses, Peder Gregor’u sorduğunda Osman Bey, kendisine sığınan hiç kimseyi teslim etmeyeceğini söyleyerek onu reddetti. Alamayacağını anlayan Kosses, ajanı Bahadır ve Peder Gregor’u ortadan kaldırmak için adımlar attı. Osman Bey’in zafer yolunda ilerlediği Kuruluş Osman 69. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı.

OSMAN TEŞKİLATI ÇARSAMBAN’IN TEK HAKKIDIR
Kuruluş Osman, All People’da %8,86 izlenme oranı ve %23,58 izlenme oranı, %9,33 izlenme ve %22,92 izlenme oranı ile 20+ ABC1’de Çarşamba günü en çok izlenen yapım oldu. Sezonun en iyi prömiyeriydi.
Çarşamba günleri rakip tanımayan kuruluş Osman’da adım adım zafere yaklaşan Osman Bey, alpleriyle birlikte düşmana karşı yürür. Tuzakların birbiri ardına kurulduğu geçen haftaki bölümde, halı işi için Söğüt’e giden Bala Hatun ve Malhun Hatun’un kervanı dönüş yolunda Katalan savaşçıların saldırısına uğradı. Ayrıca Kosses, Peder Gregor’u sorduğunda Osman Bey, kendisine sığınan hiç kimseyi teslim etmeyeceğini söyleyerek onu reddetti. Onu yakalayamayacağını anlayan Kosses, ajanı Bahadır ve Peder Gregor’u ortadan kaldırmak için adımlar attı. Osman Bey’in zafer yolunda olduğu Osman müessesesi kurtarıldı. 69. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı OSMAN ORGANİZASYONU TEK DÜĞÜN YETKİSİDİR Osman örgütü All People’da %8.86 izlenme oranına ve %23.58 izlenme payına ve 20 + ABC1’de %9,33 izlenme oranına sahiptir. izleyici oranı ve %22.92 ile Çarşamba günü en çok izlenen yapım oldu ve tüm diziler arasında sezonun en iyi prömiyerini yaptı.

Yorumlar kapatıldı.