İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Musa Uzunlar’a şans getiren proje Alejandro del Valle de los Lobos! Polat Alemdar’a en çok zarar ver

Büyük İskender, Polat’ın Kurtlar Vadisi Pusu’ndaki en büyük düşmanlarından biriydi. Musa Uzunlar’ın canlandırdığı bu karakter kısa sürede fenomen oldu. Ünlü oyuncu yeni projesiyle geri döndü. Uzunlar, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde üç sezondur canlandırdığı İskender Büyük karakteriyle milyonların gönlünde taht kurdu. Ünlü oyuncu son olarak Bir Annenin Günahı dizisiyle izleyici karşısına çıktı. Sahne arkasından gelen bilgiye göre Musa Uzunlar yeni filmiyle seyirci karşısına çıkacak. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre ünlü isim, başrollerini Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı Aşkın Kıyameti filminde yer alacak.
AŞK FİLMİNDE OYNAYACAK
TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre öğretmen, Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı’nın başrollerini paylaştığı Aşkın Kıyameti filminde oynayacak.
Büyük İskender, Kurtlar Vadisi Pusu’nda Polat’ın en büyük düşmanlarından biriydi. Musa Uzunlar’ın canlandırdığı bu karakter kısa sürede fenomen oldu. Ünlü oyuncu yeni projesiyle geri döndü. Uzunlar, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde üç sezondur canlandırdığı İskender Büyük karakteriyle milyonların gönlünde taht kurdu. Ünlü oyuncu son olarak Bir Annenin Günahı dizisiyle izleyici karşısına çıktı. Sahne arkasından gelen bilgiye göre Musa Uzunlar yeni filmiyle seyirci karşısına çıkacak. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre ünlü isim, başrollerini Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı Aşkın Dirilişi filminde gösterilecek. Başrolünde Kirazcı’nın oynadığı Aşkın Dirilişi filminde oynayacak.

Yorumlar kapatıldı.