İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Lone Wolf 4 etkinlik ismiyle ATV şovunu yapacak! Kurtlar Vadisi’ni kaçırmanıza neden olmayacak yeni

Usta şef Osman Sinav imzalı Yalnız Kurt, 4 isimle el sıkıştı. Etkinlik olacak projeden yeni transfer haberleri geliyor. Diriliş Ertuğrul’un Ural Bey, Kürsat Alnıçık ve Hekimoğlu’nun güzeli Damla Colbay ile afişler imzalandı. Deli Yürek ve Kurtlar Vadisi gibi milyonların merakla izlediği dikkat çeken yapımcı Osman Sınav’ın en yeni projesi Yalnız Kurt dizisi ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. İlk bölümü sabırsızlıkla beklediğiniz dizinin kadrosuna 4 büyük isim katıldı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Yalnız Kurt dizisinin kadrosuna Cihan Ünal, Kürşat Alnıçık, Damla Colbay ve Murat Han katıldı.
GERİSAYIM BAŞLADI
Usta yapımcı Osman Sinav imzalı Yalnız Kurt dizisi için geri sayım bu sezon ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze’nin, yönetmenliğini M. Çağatay Tosun’un üstlendiği diziye üç ünlü oyuncu katıldı.
Usta şef Osman Sinav imzalı Yalnız Kurt, 4 isimle el sıkıştı. Etkinlik olacak projeden yeni transfer haberleri geliyor. Diriliş Ertuğrul’un Ural Bey, Kürsat Alnıçık ve Hekimoğlu’nun güzeli Damla Colbay ile afişler imzalandı. Deli Yürek ve Kurtlar Vadisi gibi milyonların merakla izlediği dikkat çeken yapımcı Osman Sınav’ın en yeni projesi Yalnız Kurt dizisi ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. İlk bölümü sabırsızlıkla beklediğiniz dizinin kadrosuna 4 büyük isim katıldı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Yalnız Kurt dizisinin kadrosuna Cihan Ünal, Kürşat Alnıçık, Damla Colbay ve Murat Han katıldı. Geri sayım başladı ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak usta yapımcı Osman Sinav imzalı Yalnız Kurt dizisi için bu sezon geri sayım devam ediyor. Senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze’nin, yönetmenliğini M. Çağatay Tosun’un üstlendiği diziye üç ünlü oyuncu katıldı.

Yorumlar kapatıldı.