İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İzmir’de maske konusunda doktor uyarısı

İzmir’de özel bir tıp merkezinin acil servisinde çalışan Dr. Hüseyin Nacar Mutlugüleçler, muayene ettiği çocuğun yanındaki yaşlı kadının maske taktığı talimatı doğrultusunda saldırıya uğradı.

İzmir’in Karabağlar ilçesine bağlı özel bir tıp merkezinin acil servisinde çalışan doktor Hüseyin Nacar Mutlugüleçler’in, çocuk hastayı muayene ederken yaşlı kadını maske takması konusunda uyardığı iddia edildi.

Daha sonra kadın çocuğu kirli ayakkabılarla muayene masasına götürdü. Doktor Mutlugülergeç, kadını bir kez daha uyarmak zorunda kaldı.

DOKTOR MAKSİMUM UYARI YAPTI, HASTANIN AKILLIĞINA SALDIRILDI

Muayeneden sonra kadın çocukla birlikte odadan çıktı. Kısa süre sonra çocuğun amcası muayene odasına girdi ve doktora tepki gösterdi. Hastane kapısına bağırarak gelen amca yerden aldığı taşı arkasındaki Mutlugüleçler’e fırlattı.

Başını taşa vuran doktor yaralandı. Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan meslektaşı oğlu Mutlugüleçler’in yarısını dikti.

YARALANAN DOKTOR YAŞAYANLARI ANLATTI

Hastaneden sonra gazetecilere açıklama yapan ve kafasına 8 dikiş atan Mutlugüleçler, “Güzelce muayene ettim, tedavisini yaptım. Reçeteyi yazdım ve uyardım. Güzel sohbet edip gitti. Sadece dedim. uyardı ama tehdit etmeye başladı. Tehditlerin ardından küfür başladı.Kapıya gittik ve bu arada meslektaşlarıma kapıdan çıkmalarını söyledim.Oğlum da doktor ve o dikişlerimi yaptı. Ciddi bir yarık var. Yüzümde kanama resmi var. Hastayı maskesiz olduğu için uyardım, kirli ayakkabılarla muayene masasına götürmeye çalıştı. “İçeri girer misin? Ayakkabılarınla ​​kendi yatağın mı? “dedim. Hepsi bu. Şikayet ediyorum.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir