İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 12 Ne Zaman Çıkacak? 13 Ekim’de Geliyor!

Apple, yeni iPhone’un tanıtım tarihinde bir ay gecikme verdi. İPhone 12 serisinin tanıtılacağı etkinlik, 13 Ekim Salı günü “Oi, Velocity” sloganıyla online olarak gerçekleştirilecek.

Apple’ın iPhone 12 serisi iPhone’un uzun zamandır beklenen yeni modelinin çıkış tarihi açıklandı. Amerikan teknoloji şirketi, 13 Ekim Salı günü “Yüksek, Hız” sloganıyla bir çevrimiçi etkinliğe ev sahipliği yapacağını duyurdu.

Türkiye’nin saat 24: 00’ten itibaren Apple iPhone ile 12 saatlik bir etkinlik başlatması bekleniyor. Apple’ın özel etkinliğini davet etmek için kullandığı “Hi, Speed” sloganı, yeni iPhone modelinin 5G desteği ile geleceğinin bir işareti olarak kabul edildi.

4 iPhone Modeli Olacak

Apple’ın en son mobil yonga seti A14 Bionic ile gelmesi beklenen iPhone 12 serisinin 4 farklı versiyona sahip olması bekleniyor. Şimdiye kadar çıkan haberlere göre bu 4 modelden iPhone 12 Pro’nun iki farklı versiyonu, standart iPhone 12’nin ikisi ve en iyi modellerin çıkacağı belirtiliyor.

Hatırlayacağınız üzere, Apple’ın Eylül ayında geleneksel hale gelen tanıtım eylemlerinde sahne alan yeni iPhone modelleri, Covid-19 ile ilgili üretim sorunlarının da etkisiyle bu yıl Ekim ayında kaldı.

Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, yeni iPad, yeni iPad Air ve yeni abonelik hizmeti Apple One, 15 Eylül’deki etkinlik dizisi etkinliğinde sahneye çıktı ancak iPhone 12’yi bekleyenler beklediklerini alamadı.

Apple, iPhone 12'yi tanıtması beklenen etkinliği 13 Ekim günü gerçekleştirecek

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir