İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HES uygulaması çöktü, neden çalışmıyor? 13 Ekim Hayat Havva’ya Uyar, Ne Zaman İyileşecek?

HES uygulaması çöktü, neden çalışmıyor? 13 Ekim Hayat Havva’ya Uyar, Ne Zaman İyileşecek? Sorular gündemde. Türkiye’de milyonlarca kullanıcısı olan Hayat Eve Sığar uygulamasına şu an itibariyle erişilemiyor. Çoğu kullanıcı internet bağlantısı uyarısı ile karşılaşırken, bazıları kodlarının kaldırıldığını gördü. Yani herhangi bir açıklama var mı? İşte detaylı bilgiler…

UYGULAMA TAÇLANDI, NEDEN ÇALIŞMIYOR? B
HES uygulaması koronavirüs salgını ile hayatımıza girdi. HES uygulamasını indirenler kod alabilir. Ancak 13 Ekim itibariyle birçok kullanıcı uygulamaya giriş yapmakta sorun yaşadı. Ancak konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

HES uygulaması çöktü, neden çalışmıyor? 13 Ekim Hayat Havva’ya Uyar, Ne Zaman İyileşecek? Sorular gündemde. Türkiye’de milyonlarca kullanıcısı olan Hayat Eve Sığar uygulamasına şu an itibariyle erişilemiyor. Çoğu kullanıcı internet bağlantısı uyarısı ile karşılaşırken, bazıları kodlarının kaldırıldığını gördü. Yani herhangi bir açıklama var mı? İşte detaylı bilgi… HES UYGULAMASI KIRILDI, NEDEN ÇALIŞMIYOR? BHES uygulaması koronavirüs salgını ile hayatımıza girdi. HES uygulamasını indirenler kod alabilir. Ancak 13 Ekim itibariyle birçok kullanıcı uygulamaya giriş yapmakta sorun yaşadı. Ancak konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar kapatıldı.