İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hande Sarıoğlu’nun ayaklarını yıkadığı Ertan Süzgün yine olay ‘Yangın çok büyük, evden çıkmayacağız’

Hande Sarıoğlu’nun ayaklarını yıkadığı Ertan Süzgün ile olay ‘evden çıkmayacağız, ateşim çok büyük’ ​​oldu Direksiyondan düşen Hande… Doğulu bir konuşmacıydı, bugün gündemde kalmak için elinden geleni yapıyor. Bir sonraki durağı YouTube olan Hande Sarıoğlu’nun her hareketi sosyal medyayı sallıyor.

Ertan Süzgün ile yaptığı kumar programıyla gündeme oturan Sarıoğlu, partnerine söylediği şarkıyla olay oldu. Sarıoğlu, Gülşen’in Memlekette Aşk Cihanda’da şarkısını Süzgün’e söyleyince izleyenler çok eğlendi.
Hande Sarıoğlu’nun ayaklarını yıkadığı Ertan Süzgün ile olay ‘evden çıkmayacağız, ateşim çok büyük’ ​​oldu Direksiyondan düşen Hande… Doğulu bir konuşmacıydı, bugün gündemde kalmak için elinden geleni yapıyor. Bir sonraki durağı YouTube olan Hande Sarıoğlu’nun her hareketi sosyal medyayı sallıyor. Ertan Süzgün ile yaptığı kumar programıyla gündeme oturan Sarıoğlu, partnerine söylediği şarkıyla olay oldu. Sarıoğlu, Gülşen’in Memlekette Aşk Cihanda’da şarkısını Süzgün’e söyleyince izleyenler çok eğlendi.

Yorumlar kapatıldı.