İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gönül Dağı’ndan mutluluk rüzgarlarını estirecek bir haber geldi! İletimden hızla kaldırıldı

Gönül Dağı’ndan mutluluk rüzgarlarını estirecek bir haber geldi! Hızlı bir şekilde iletimden kaldırıldı. TRT1’in en sevilen yapımlarından biri olan ve milyonlarca izleyicisi olan 39 bölümlük macerasında Gönül Dağı’ndan iki haber var. Gelişmelerden biri sizi mutlu edecek, biri de şüphesiz halk için son derece heyecan verici olacaktır. Türk halk müziğinin güçlü isimlerinden İzzet Altınmeşe’nin dizide konuk oyuncu olarak yer alacağı bilgisi herkesi mutlu etti. Ancak bu hafta yayınlanacak olan 40. bölüm, seyirciyi bir hafta daha bekletecek olan Türkiye-Cebelitarık maçı nedeniyle önümüzdeki haftaya taşınacak.

İKİ ÖNEMLİ HABER GELDİ
Her cumartesi hareketli sahneleriyle hayranlarını karşılayan Gönül Dağı’nda izleyenleri hem sevindirecek hem de üzecek bir haber paylaşıldı.
Gönül Dağı’ndan mutluluk rüzgarlarını estirecek bir haber geldi! Hızlı bir şekilde iletimden kaldırıldı. TRT1’in en sevilen yapımlarından biri olan ve milyonlarca izleyicisi olan 39 bölümlük macerasında Gönül Dağı’ndan iki haber var. Gelişmelerden biri sizi mutlu edecek, biri de şüphesiz halk için son derece heyecan verici olacaktır. Türk popüler müziğinin güçlü isimlerinden İzzet Altınmeşe’nin dizide konuk oyuncu olarak yer alacağı bilgisi herkesi mutlu etti. Ancak bu hafta yayınlanacak olan 40. bölüm, seyirciyi bir hafta daha bekletecek olan Türkiye-Cebelitarık maçı nedeniyle önümüzdeki haftaya taşınacak. İKİ ÖNEMLİ HABER GELDİ Hareketli sahneleriyle her cumartesi hayranlarını karşılayan Gönül Dağı’nda izleyenleri hem sevindirecek hem de üzecek bir haber paylaşıldı.

Yorumlar kapatıldı.