İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Galatasaray Fenerbahçe derbisi ne zaman, saat kaç? GS FB 2021 maçı hangi kanalda yayınlanacak?

Bir Galatasaray-Fenerbahçe derbisi daha geldi. Futbolseverlerin her yıl heyecanla beklediği Galatasaray Fenerbahçe derbisinin heyecanı doruğa ulaştı. Süper Lig’in on üçüncü haftasında karşılaşacak olan iki takım, maç için hazırlıklara başladı. Peki Galatasaray Fenerbahçe derbisi ne zaman, saat kaç? GS FB 2021 maçı hangi kanalda yayınlanacak? İşte maçla ilgili bilgiler…
GALATASARAY FENERBAHÇE DERBİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?
Galatasaray ile Fenerbahçe, Superliga Spor Toto’nun 13. haftasında 21 Kasım Pazar günü karşı karşıya gelecek. Karşılaşma beIN Sports 1’den canlı yayınlanacak.
Bir Galatasaray-Fenerbahçe derbisi daha geldi. Futbolseverlerin her yıl heyecanla beklediği Galatasaray Fenerbahçe derbisinin heyecanı doruğa ulaştı. Süper Lig’in on üçüncü haftasında karşılaşacak olan iki takım, maç için hazırlıklara başladı. Peki Galatasaray Fenerbahçe derbisi ne zaman, saat kaç? GS FB 2021 maçı hangi kanalda yayınlanacak? İşte maçla ilgili bilgiler… GALATASARAY FENERBAHÇE DERBİ NE ZAMAN, SAAT KAÇ? Süper Lig’in 13. haftasında Spor Toto, Galatasaray ve Fenerbahçe 21 Kasım Pazar günü karşı karşıya gelecek. Karşılaşma beIN Sports 1’den canlı yayınlanacak.

Yorumlar kapatıldı.