İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Galatasaray başkanı Burak Elmas’tan Beşiktaş açıklaması: Kimsenin sınırı yok

Beşiktaş’ın Türkiye Basketbol Federasyonu Olağan Seçimleri Genel Kurulu’nda ‘Adalet’ paylaşımının ardından iki kulüp arasındaki gerginliğe ilişkin açıklama da yapan Galatasaray Başkanı Burak Elmas, “Beşiktaş’ı tebrik ediyoruz ve “Meşru bir zaferdi” dedi. . Gerekli dersleri kendimiz alacağız. Bunu söyledik. Her türlü tepkiye hazırız. Galatasaray her zaman fark yarattı.” dedim.

EPÖZDEMİR’İN SÖZLERİNİ UNUTMAYIN
Elmas’ın “Beşiktaş’ı tebrik ediyoruz, meşru zafer dedik” açıklaması geldi ve iki gün önce Galatasaray yöneticisi Rezan Epözdemir, Beşiktaş’a söylediklerini unuttu.

Galatasaray’dan Beşiktaş’a ofsayt bombası! Beşiktaş’ın galibiyeti haklı değil.

BEŞİKTAŞ’IN KARI SADECE HİÇBİR ŞEY DEĞİL
Epözdemir iki gün önce yaptığı açıklamada, “Sayın Remzi Sanver’in ‘Beşiktaş’ın meşru zaferi’ sözlerine şahsen katılmıyorum. Galatasaray’ın sağ kanadı yenildi. Beşiktaş’ın galibiyeti haklı falan değil” dedi. kelimeleri kullanmıştı.
Beşiktaş’ın Türkiye Basketbol Federasyonu Olağan Seçimleri Genel Kurulu’nda ‘Adalet’ paylaşımının ardından iki kulüp arasındaki gerginliğe ilişkin açıklama da yapan Galatasaray Başkanı Burak Elmas, “Beşiktaş’ı tebrik ediyoruz ve “Meşru bir zaferdi” dedi. “Evet dedi. Her türlü tepkiye hazırız. Galatasaray her zaman fark yarattı.” dedim.

EPÖZDEMİR’İN SÖZLERİNİ UNUTMAYIN
Elmas’ın “Beşiktaş’ı tebrik ediyoruz, meşru zaferi söyledik” açıklaması geldi ve iki gün önce Galatasaray yöneticisi Rezan Epözdemir, Beşiktaş’a söylediklerini unuttu.
BEŞİKTAŞ’IN KARI YASAL DEĞİL
Epözdemir iki gün önce yaptığı açıklamada, “Remzi Sanver Bey’in ‘Beşiktaş’ın meşru zaferi’ sözlerine şahsen katılmıyorum. Galatasaray’ın sağ kanadı yenildi. Beşiktaş’ın galibiyeti haklı falan değil” dedi. kelimeleri kullanmıştı.

Yorumlar kapatıldı.