İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fuhuş Çetesi Sokak Ortasında Genç Kızı Kaçırdı!

Bursa’da çığlıklar duyan yerli bir adam, 20 yaşındaki bir adamı arabada otururken gördü ve güpegündüz kaçırıldı. Fuhuş çetesinden kaçtığı iddia edilen gencin başının korkutucu anları saniyeler sonra cep telefonunun kamerasına yansıdı.

Marquez Yıldırım ilçesi Sahipliğine göre, yeni kaybetmiş yirmi yaşındaki genç bir kız. Alışveriş yapmak için markete gitti. Eve giderken yolunu kesen insanlar kızı arabaya bindirmeye çalıştı. Arabanın sağ kapısından zorla geçen kız, sol kapıdan kaçmak istedi. Şoför kızın dışarı çıkıp hızlı araba kullanacağını fark etti, bu yüzden kendisine sorulmadı.

CEP TELEFONLARI KAYITTAYDI

Kızın çığlıklarını duyduğunda, siviller sokağa çıkıncaya kadar araba bölgeden çekildi. Huzursuzluk, bir vatandaş tarafından cep telefonuyla saniyeler içinde kaydedildi. Kızın artık çantalarını marketten almış.

 

FUHUŞ ÇETESİNİN ELİNDEN KAÇAN GENÇ KIZ YAKALANDI

Olayın ardından polise rapor verildikten sonra ekipler, kızla birlikte Kathiya sınırında arabayı durdurdu. Genç kız da arabada iki kişi varken gözaltına alındı. Küçük kızın yeni bir hayata başlamaya çalıştığı ancak fuhuş çetesinden kaçtığı iddia edildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir