İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

EDHO ile bağları koparan isim için Çukurova’dan büyük hamle! Ünlünün adı seçimini yaptı, yeni rolüne

Bir zamanlar Çukurova Eşkıyası, Dünya Hüküm Vermeyecek’in yıldızı için hamle yaptı. Güçlü kadrosu ve oyuncu kadrosuyla adından söz ettirmeye devam eden Çukurova’da Bir Zamanlar yeni bir transfer hamlesi yapıldığı suçlaması kulislerde sık sık dile getirilmeye başlandı. Haydut Dünyaya Hükmetme dizisindeki İlyas rolüyle milyonların gönlünü fetheden Ozan Akbaba’nın Bir Zamanlar Çukurova’da gelecek bölümlerde yer alacağı iddiası izleyenleri heyecanlandırmaya yetti. Ancak yapım şirketinden konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Bu suçlamaların hemen ardından izleyiciler, Bir Zamanlar Çukurova’da yaşanacak gelişmelere odaklandı.

YENİ TRANSFER İDDİASI
Bir Zamanlar Çukurova, birçok ismin veda etmesinin ardından oyuncu kadrosuna İbrahim Çelikkol ve Erkan Bektaş gibi ünlü isimleri ekleyerek ekran macerasına tüm hızıyla devam ediyor.
Bir zamanlar Çukurova Eşkıya Dünya Hükümdar Değil dizisinin yıldızı için hamle yaptı. Güçlü kadrosu ve oyuncu kadrosuyla adından söz ettirmeye devam eden Çukurova’da Bir Zamanlar yeni bir transfer hamlesi yapıldığı suçlaması kulislerde sık sık dile getirilmeye başlandı. Haydut Dünyaya Hükmetme dizisindeki İlyas rolüyle milyonların gönlünü fetheden Ozan Akbaba’nın Bir Zamanlar Çukurova’da gelecek bölümlerde yer alacağı iddiası izleyenleri heyecanlandırmaya yetti. Ancak yapım şirketinden konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Bu suçlamaların hemen ardından izleyiciler, Bir Zamanlar Çukurova’da yaşanacak gelişmelere odaklandı. YENİ TRANSFER İDDİASI Bir Zamanlar Çukurova, birçok ismin veda etmesinin ardından İbrahim Çelikkol ve Erkan Bektaş gibi ünlü isimleri kadroya katarak ekran macerasına tüm hızıyla devam ediyor.

Yorumlar kapatıldı.