İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Defne Samyeli: Erkekler kendilerini bir nimet olarak görüyor

Erkek-kadın ilişkileriyle ilgili açıklamalarda bulunan Defne Samyeli, erkek hayranlarını üzen açıklamalarda bulundu.

Oyuncu-sunucu Defne Samyeli, Okan Bayülgen ile Nokta programına konuk oldu.

Özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan Samyeli, ilişkiler konusunda da samimi açıklamalarda bulundu.

Erkek-kadın ilişkileri konusunda tartışılacak açıklamalarda bulunan Samyeli, günümüz ilişkilerinde kadın ve erkeğin rolünün değiştiğini ve erkeklerin kendilerini bir nimet olarak görmemesi gerektiğini belirtti.

İşte Samyeli’nin açıklaması:

“FASULYE GİBİ ERKEKLER ANLAŞMASI”

İlişkilerimde güven sorunu yaşıyorum. Son zamanlarda roller değişmiş gibi görünüyor … Kadınlar daha çok erkek gibi davranmaya, erkekler daha çok kadın gibi davranmaya başladı. Şöyle söyleyeyim, erkekler kendilerini bir fasulye gibi biraz nimet olarak görüyorlar. Erkekler bana kızacak ama annelerimiz bir oğulları olduğu için o kadar mutlu ki ‘oğlum benim oğlum’ diye büyüyorlar, erkeklerin çoğu paşa muamelesiyle büyüyor

Kadınların rolleri bize daha genç yaşta yüklenir. Sonra erkek, ‘kadını seçen’ tavrını benimser. Kadınlar da hayata kendimizi erkeklere benzetmemiz gerekiyormuş gibi bakarlar.

“KADIN SUÇU”

Aslında tam tersi. Son zamanlarda bir “insan veya çamur” durumu varmış gibi davranıyorlar. Bunun en büyük nedeni, hem bu şekilde yetiştiren hem de hareket eden kadınlar … ”

“İLETİŞİM ALMAK KEYİFLİ”

İltifat almayı seviyorum, iyi şeyler duymayı seviyorum. Ama biri bana iltifat etmediğinde, ‘neden yapmadı’ da demiyorum. Çocukluğumdan beri insanların önünde olmak beni mutlu ediyor. Rahat hissediyorum.

“PAZAR SAHNE OLDU”

Salı günü Adana’daki evimizin önünde Pazar benim sahnemdi. 5-6 yaşlarımda markete şarkı söylerdim… Kendimi kaptırıp konser veriyordum.

“İNSANLARA GÖRE ÇOK ŞEY YAPIYORUM”

Güzellik konusunda hiçbir takıntım yok. Cildimi korumaya çalışıyorum. Rutin şeyler yapıyorum. Benim için fazladan bir şey yapmıyorum ama insanlar için çok şey yapıyorum. Bazı şeyler alışkanlık haline geldi …

“YAŞIMIN FARKINDA DEĞİLİM”

Ben 48 yaşındayım 20 yaşımdan beri aktivitemde bir değişiklik olmadı, başka bir şey yaparak ‘yorgunum’ diyemem. 60-70-80 yaşlarım için hayallerim var. Gazeteler yazmadıysa yaşımın farkında değilim.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir