İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dar alanda TV8 ve TRT1’den kısa paslar! Fragmanla birlikte ortaya çıkan iki dizi resmen birleşiyor.

Dar alanda TV8 ve TRT1’den kısa paslar! Fragmanla birlikte iki dizinin resmi olarak birleştiği ortaya çıktı. Masumlar Apartmanı dizisi ve Kırmızı Oda arasında heyecan verici haberler var. Haziran ayında Masum Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, Kırmızı Oda dizisinde aynı karakterle izleyici karşısına çıktı. Bu sefer yine benzer bir şey olacak. Kırmızı Odanın Doktoru dizisi Binnur Kaya, 2 Kasım Salı akşamı 20.00’de ekrana gelecek olan Masum Apartman bölümünde izleyicileri şaşırtacak. Bu gelişme, iki dizinin birleştiği yönündeki iddiaların alevlenmesine neden oldu.

FLAŞ GELİŞTİRME
Salı günleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Masum Apartmanlar dizisi ve Cuma günleri TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi ile flaş bir gelişme yaşandı.
Dar alanda TV8 ve TRT1’den kısa paslar! Fragmanla birlikte iki dizinin resmi olarak birleştiği ortaya çıktı. Masumlar Apartmanı dizisi ve Kırmızı Oda arasında heyecan verici haberler var. Haziran ayında Masum Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, Kırmızı Oda dizisinde aynı karakterle izleyici karşısına çıktı. Bu sefer yine benzer bir şey olacak. Kırmızı Odanın Doktoru dizisi Binnur Kaya, 2 Kasım Salı akşamı 20.00’de ekrana gelecek olan Masum Apartman bölümünde izleyicileri şaşırtacak. Bu gelişme, iki televizyon dizisinin birleştiği iddialarının alevlenmesine neden oldu. FLAŞ GELİŞTİRME Flash geliştirme Cuma günleri TV8 ekranlarında, Salı günleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Masum Apartmanlar dizisi ve Cuma günleri Kırmızı Oda dizisi ile gerçekleşti.

Yorumlar kapatıldı.