İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çünkü sen düpedüz şeytansın! Innocent Apartments 47. Bölüm Fragmanı: Kaybolacak!

Son zamanların öne çıkan yapımlarından Masum Apartman, dün akşam yüksek gerilimli bir bölümle ekrana geldi. Dün akşam yayınlanan bölümde Gülben, Safiye’nin her şeyi bildiğinden habersiz Esat’la evlilik hazırlıklarına başladı. Ama içinde kendini sorguladıkça, ailesiyle gizlice evli olmanın yükü onu yemeye başladı. Öte yandan Safiye’nin oyunlarından kaynaklanan korkuları, kendisini zor durumda hissetmesine neden olmuştur. Heyecanlı gelişmelerin yaşandığı 46. bölüm biter bitmez, Masum Apartmanlar’ın 47. bölüm ön gösterimi yayınlandı.

SAFİYE İÇİN EN GÜVENİLİR KALE YOK EDİLDİ
Gülben’in Esat’ın teklifini kabul ettiğini öğrenince Safiye’nin en güvenilir kalesi de yıkıldı. Bu evliliğin böyle olmasını engellemek için kafasında farklı bir strateji vardır.
Son zamanların öne çıkan yapımlarından Masum Apartman, dün akşam yüksek gerilimli bir bölümle ekrana geldi. Dün akşam yayınlanan bölümde Gülben, Safiye’nin her şeyi bildiğinden habersiz Esat’la evlilik hazırlıklarına başladı. Ama içinde kendini sorguladıkça, ailesiyle gizlice evli olmanın yükü onu yemeye başladı. Öte yandan Safiye’nin oyunlarından kaynaklanan korkuları, kendisini zor durumda hissetmesine neden olmuştur. Heyecanlı gelişmelerin yaşandığı 46. bölüm biter bitmez, Masum Apartmanlar’ın 47. bölüm ön gösterimi yayınlandı. SAFİYE’NİN EN GÜVENİLİR KALESİ YOK EDİLDİ. Gülben’in Esat’ın teklifini kabul ettiğini duyan Safiye için en güvendiği kalesi de yıkılmıştır. Bu evliliğin böyle olmasını engellemek için kafasında farklı bir strateji vardır.

Yorumlar kapatıldı.