İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan son dakika Boğaziçi açıklaması: Terörist, öğrenci değil!

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Boğaziçi Üniversitesi’nde devam eden olaylarla ilgili açıklama yaptı. Erdoğan, “Terör örgütlerine üye olan bu gençleri ülkemizin gerçek milli ve manevi değerlere sahip gençleri olarak görmüyoruz. Öğrenci misiniz, öğrenci misiniz, yoksa teşebbüs eden terörist misiniz? rektörün odasını istila etmek için? ” ifadeleri kullandı.

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Artvin-Bilecik-Çankırı-Gaziantep-Iğdır 7. olağan il kongrelerine AK Parti Genel Merkezi’nden canlı bağlantı ile katıldı. Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

CHP 7 gün 24 saat açık bir yalan partisine, sorumlusu 7/24 yalan söyleyen bir adama dönüştü. Boğaziçi Üniversitesi ile ilgili yaptığı açıklamalara baktığınızda terör örgütünün temsilcilerini bu ülkenin çocukları veya arkadaşları olarak tanımlıyor.

“ÖĞRENCİ TERÖRİST DEĞİL!”

Terör örgütlerine üye olan bu gençleri ülkemizin gerçek milli ve manevi değerlere sahip gençleri olarak görmüyoruz. Öğrenci misiniz, öğrenci misiniz yoksa rektörün odasını işgal etmeye çalışan bir terörist misiniz?

Gençliğimiz polise saldıran bir genç değil, tam tersine polisle el ele giden ve düz yolda devam eden bir gençlik.

Bu ülke artık Taksim’de bir Gezi olayını yaşamayacak ve yaşayamayacak.

Ateşi suyla söndürebiliriz ve gerçekle yalan söyleyebiliriz. Seçim gününe kadar sahaya adım atmamış tek bir vatandaşımızı bırakmayana kadar koşacağız.

YENİ ANAYASA

Yeni bir sivil anayasa yapmalıyız. Halk İttifakı olarak liderlik edeceğiz.

Yeni anayasa çalışmalarında herkesi görmek istiyoruz. Yeni anayasal sürecin, dünyanın ve bölgemizin son yıllarda geçirdiği büyük değişimlerin ve ülkemizin açtığı fırsatların istismar edilmesini kolaylaştıracağına inanıyorum.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir