İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ittifak açıklaması: Aynı çantada 40 benzemez!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Balıkesir, Osmaniye, Tokat ve Tunceli 7. Olağan İl Kongrelerine canlı bağlantı üzerinden katıldı. Erdoğan, “Modası geçmiş siyasi üslubun işi daha zor. İttifakın aynı çantaya 40 tane muhalifleri koymaya çalışması bu gerçeği değiştirmeye yetmiyor” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Balıkesir, Osmaniye, Tokat ve Tunceli 7. Olağan İl Kongrelerine canlı bağlantı ile katıldı. Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

Demokrasimizi alarak Türkiye’yi dünyanın en büyük 10 ülkesi arasına sokmaya kararlıyız.

Halkımızın mevcudiyetine, memleketimizin refahına, devletimizin güvenliğine niyet eden hiç kimse millete saygı görmeyecek ya da bulmayacaktır.

Şimdi 84 milyona yakın ülkemizin her üyesini partimizin doğal bir üyesi olarak görüyorum. Oy oranı sandıkta açıklanır. Mücadeleyi görmek için esas yer sandık gününe kadar yapılan işlerdir.

“AYNI ÇANTADA 40 EŞSİZ”

Modası geçmiş siyasi tarz artık daha zor. Aynı çantaya 40 asilzadeyi koymaya çalışan ittifak çabaları bu gerçeği değiştirmeye yetmez.

Sahaya çıktığınızda bir adım attığınız vatandaşın 3-5 adım attığını göreceksiniz. Bizimle iş ve hizmet için rekabet edemeyenlerin milletimizin içgörü duvarına çarptığını biliyoruz. Kendi yönümüzü koruduğumuz sürece.

“YOLUN SONU ZAFER OLACAK”

Bu yolun sonu zafere götürecektir. Devletimizin güvenliğini kasteden kimse kredi bulamaz. Yalan ve iftira çıtasını kaldıranlar hakikat selinden kaçamayacaklardır.

Ülkemizi ve milletimizi bu faşist ve ikiyüzlü siyasetin ellerine bırakmayacağız. Gerçek yüzlerini milletimize ifşa edeceğiz. Ama biz kendi işimizle ilgileneceğiz. Milletimize daha çok hangi hizmetleri verebileceğimize bakacağız.

Ulusal Uzay Programımızı duyurarak uzaya baktığımızı duyurduk. Ülkemizin uzay yarışında öne çıkma kararlılığını gösterdik. Bunlar bizim ana gündemimizdir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir