İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘Duyacağız’ dedi ve son dakika reformunun müjdesini verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti il ​​kongrelerine katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kendi partisi içindeki taciz ve tecavüzün hesabını bile yapamayanların bu ülkenin yönetimine talip olması bir kara mizah örneğidir. Bu çürümüş zihniyet ülkeye ve millete yardımcı olmayacak. Erdoğan, “Reform gündemimizi oluşturmaya başladık” diyerek reformların kamuoyuna duyurulmak üzere olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin 7. Olağan Düzce, Çorum, Amasya, Bartın, Karabük Kongrelerine telekonferans aracılığıyla bağlanarak önemli değerlendirmelerde bulundu.

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları:

AK PARTİSİNİN YOLU MİLLETİN YOLU

Elbette salgın koşullar nedeniyle il kongrelerimizi canlı bağlantı ile yapmaktan memnun değiliz. Yaşadığımız kritik dönemde başka bir çözüm olmadığı için süreci bu şekilde sonlandıracağız. Vatandaşlarımızı ve teşkilatımızı bir an önce kucaklamayı umuyoruz. AK Parti teşkilatlarımızın geçen yıl partimize 1 milyon yeni üye getirmesinden çok memnunum.

AK Parti’nin yolu milletin yoludur, davası milletin davasıdır, gücü milletin gücüdür. Böyle bir misyonla yola çıkan ve girdiği her seçimde birincilikle 18 yıldır iktidarda olan bir partinin görevi, daha iyisi için çalışmaktır.

‘ENGELLERİ UNUTMADIK’

Karşılaştığımız engelleri unutmayacağız. Ahlaksızları ve AK Parti’nin ülkeyi yönetmesini engellemek için neler yapıldığını unutmadık. FETÖ’nün milli iradeyi ele geçirmeye çalıştığı saldırıları ve bunlara kulak verenleri her zaman hatırlayacağız.

‘BU KOKULU AKILLA BU ÜLKEYE HİÇBİR GELMEZ’

Türkiye bugün bölgede ve dünyada dengeyi bozacak konuma gelmiştir. Her projemize engel olmaya çalışanlara bakmayın. Ayrıca her yatırımdan da yararlanırlar. Milletimiz, ‘gönülsüzlerin’ gerçek yüzünü gördüğü için 18 yıldır bunlardan hiçbirine talep olmuyor.

Türkiye Polemiklerle vakit geçiriyormuş gibi siyaset yapmanın kadim harabeleri. Kendi partileri içindeki tacizin hesabını veremeyenlerin bu ülkenin yönetimine talip olması bir kara mizah örneğidir. Bu ülke bu çürümüş zihniyetten bir fayda sağlamayacaktır.

“REFORM GÜNDEMİMİZİ BELİRLİYORUZ”

Türkiye, reformları daha da ileriye götürecek adımlarımızı inşa etmeye başladı. Reform gündemimizi belirledik. Reformlar kamuyu aydınlatma aşamasına geldi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir