İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Coşkun Sabah: Kızımın bikini fotoğrafına kimse bakamaz

Kızı Roza’nın bikini fotoğraflarına bakmasına izin vermeyeceğini söyleyen sanatçı, “Diyarbakırlıyım böyle şeyler bize karşı” dedi.

Sanatçı Coşkun Sabah, kızı Roza Sabah hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Kızına bikini giydiği için kızdığı iddialarına yanıt veren Coşkun Sabah, kızının bikini fotoğraflarını Instagram’da paylaşmasını doğru bulmadığını ifade etti.

Kızının sosyal medya paylaşımlarının internette yayınlandığını söyleyen Coşkun Sabah, şu ifadeleri verdi:

“KIZIM GÜVENLİĞİN BİRİDİR”

“Kızım babası gibi salak. Instagram’ın o bikini fotoğraflarını koyması için. Tüm fotoğrafları sayfada yayınladılar da haber sitelerine girdiler. Fotoğraflar elden ele geçti. Bu güzel bir şey mi? Bu Türkiye mi? Türkiye nüfusunun yüzde kaçının türbanlı olduğunu biliyorsunuz, yargılanacak kimse yok.

“DİYARBAKIR’lıyım, BU BİZE TERSİNİR”

Geleneklerim ve adetlerim var. Ben bir kez Diyarbakırlıyım. Batılılara da saygı duyuyorum. İzmirli, Aydınlı, Manisliler aklına gelmeyebilir ama Urfalı, Diyarbakırlı veya Antepli biri düşüyor. İnsanlar gelenekle yaşarlar. Bu olur mu? Bu bize aykırıdır. Bunu normal buluyor musunuz? ”

“HAYATTA DEĞİŞENLER”

Baba olarak böyle bir duruma izin vermeyeceğini vurgulayan Sabah, Cimin’in “Bikini giymenin gayet normal olduğunu düşünüyorum” açıklamasına cevaben şunları söyledi:

“Öyleyse sapık erkeklerin türlerini bilmiyorsunuz. Hayatta hangi sapıklar var. Sapık adamlar neden kızımın resmine baksın? Kızım tabii ki bikini giyebilir. Plajda herkes bikini giyiyor. Hapishanedeki sapık, sahtekar ve kötü adam da içeri girip bakar.

“KIZLARIMIN FOTOĞRAFLARINA BAKAMIYORLAR”

Neden herkes kızımın fotoğrafını çekip evinde, banyosunda ve tuvaletinde cep telefonuyla kızımın resmine baksın? Bir baba olarak buna izin verebilir miyim? Kumsalda giyerse giyebilir ama Instagram yapamaz. “

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir