İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çok güçlü olduğunu iddia ettikleri tüm iddiaların tam tersi çıktı! Rıza Baba’nın Arka Sokaklardan ay

Arka Sokaklar 2005’ten bu yana Kanal D ekranlarında heyecanla izlenen tek dizi. Projeyle ilgili şoke eden gelişmeler izleyenleri şaşırtıyor. Dizide Rıza Baba karakterini oynayan Zafer Ergin’in projeden ayrıldığına dair söylentiler var. Geçen sezon Zeliş’i oynayan Yüsra Geyik ve Bahar karakterini oynayan Merve Oflaz’ın ayrılışı Arka Sokaklar hayranlarını şok etti. Şimdi sahne arkasında Rıza Baba’yı oynayan Arka Sokaklar’a veda etmesi herkesi şaşırttı. Yapım şirketi, Hüsnü Komiser ve Rıza Baba’nın ayrılığına ilişkin iddiaların doğru olmadığını açıkladı.
“TAKIM LİDERİ”
Bu iddiaların ardından Erler Film sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı ve söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığı iddia edildi.
Arka Sokaklar 2005’ten bu yana Kanal D ekranlarında heyecanla izlenen tek dizi. Projeyle ilgili şoke eden gelişmeler izleyenleri şaşırtıyor. Dizide Rıza Baba karakterini oynayan Zafer Ergin’in projeden ayrıldığına dair söylentiler var. Geçen sezon Zeliş karakterini canlandıran Yüsra Geyik ve Bahar karakterini canlandıran Merve Oflaz’ın ayrılışı Arka Sokaklar hayranlarını şok etti. Şimdi sahne arkasında Rıza Baba’yı oynayan Arka Sokaklar’a veda edince herkes şok oldu. Bu iddiaların ardından Erler Film sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı ve söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığı iddia edildi.

Yorumlar kapatıldı.