İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Camdaki Kız’ın 18. Bölüm Fragmanı: Yüzünüze tükürecek ve size yerini gösterecek! Sınırsızlığı bini a

Kanal D ekranlarında kasırgalara neden olan Camdaki Kız dizisinde alınan yeni kararlar herkesi şaşırttı. Bölümün bitmesinin hemen ardından 18. bölüm fragmanı için meraklı bekleyiş başladı.Heyecanın arttığı son bölümde Gülcihan ve Rafet’in evliliklerinin 40. yıl dönümü kutlamalarında yayınlanan görüntüler Rafet’i daha da kötüleştirdi. Köroğlu’nun yalısı karıştı. Sedat, Cana ile olan görüntülerini Selen’in paylaştığını düşündü.Bölümün hemen ardından izleyiciler Camdaki Kız 18. bölüm fragmanında yaşanacak gelişmelere kapıldı.

KOROĞLU KONAĞI İYİ KARIŞTIRIR
Gülcihan ve Rafet’in evliliklerinin 35. yıl dönümü kutlamalarında yayınlanan görüntüler, Rafet’i daha da kötüleştirirken Köroğlu konağı karıştı. Sedat, Cana ile görüntülerini yayınlayanın Selen olduğunu düşünür.Alp’le barışan Cana’nın evliliğinde son bir şansı vardır ve onu değerlendirmeye karar verir.
Kanal D ekranlarında kasırgalara neden olan Camdaki Kız dizisinde alınan yeni kararlar herkesi şaşırttı. Bölümün bitmesinin hemen ardından 18. bölüm fragmanı için meraklı bekleyiş başladı.Heyecanın arttığı son bölümde Gülcihan ve Rafet’in evliliklerinin 40. yıl dönümü kutlamalarında yayınlanan görüntüler Rafet’i daha da kötüleştirdi. Köroğlu’nun yalısı karıştı. Sedat, Cana ile görüntülerini Selen’in paylaştığını düşündü.Bölümün hemen ardından izleyiciler Camdaki Kız’ın 18. bölüm fragmanındaki gelişmelere kapıldı. KOROĞLU KONAĞININ İYİ MUHABİRİ Gülcihan ile Rafet’in evliliklerinin 35. yıl dönümü kutlamalarında yayınlanan görüntüler, Rafet’i daha da kötüleştirirken, Köroğlu konağının kafasını karıştırır. Sedat, Cana ile görüntülerini Selen’in yayınladığını düşünürken, Alp’le barışan Cana’nın evliliğinde son bir şansı vardır ve onu değerlendirmeye karar verir.

Yorumlar kapatıldı.