İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Büyük Selçuklu Alparslan dünyaya meydan okuyacak! ‘Çok kötü’ denilecek transferler 23 ayrılıkla yapı

İki gün sonra 8 Kasım’da TRT1’de izleyici karşısına çıkacak olan Alparslan Büyük Selçuklu tanıtımlarının tamamı büyük beğeniyle izlendi. 2020-2021 sezonunda Sultan Melikşah dönemini Büyük Uyanış Selçuklusu olarak anlatan proje, bu sezon zamanda geriye giderek Sultan Alparslan’ın hayatını ve olaylarını ele alacak. Bilindiği üzere projenin oyuncu kadrosu başta olmak üzere her şey değişti ve oyuncu kadrosunda sadece Mehmet Özgür kaldı. Dizinin son yayınlanan fragmanında Barış Bağcı, Erdinç Gülener, Barış Arduç, Fahriye Evcen, Ferit Kaya, Gizem Karaca ve Esila Umut gibi isimler kısa sürede anılırken milyonlar Pazartesi gecesi toplandı.

ŞOK AYIRMA
Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde yönetmen krizi çıktı. Yeni sezonun ilk bölümünün çekimlerine devam eden yönetmen M. Çağatay Tosun diziden ayrıldı.
İki gün sonra 8 Kasım’da TRT1’de izleyici karşısına çıkacak olan Alparslan Büyük Selçuklu tanıtımlarının tamamı büyük beğeniyle izlendi. 2020-2021 sezonunda Sultan Melikşah’ın Büyük Uyanış Selçuklu döneminden bahseden proje, bu sezon zamanda geriye giderek Sultan Alparslan’ın hayatını ve olaylarını ele alacak. Bilindiği üzere projenin oyuncu kadrosu başta olmak üzere her şey değişti ve oyuncu kadrosunda sadece Mehmet Özgür kaldı. Dizinin son yayınlanan fragmanında Barış Bağcı, Erdinç Gülener, Barış Arduç, Fahriye Evcen, Ferit Kaya, Gizem Karaca ve Esila Umut gibi isimler kısa sürede anılırken milyonlar Pazartesi gecesi toplandı. ŞOK AYRILIK Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yapımcılığında kriz yönetmeni Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre. Yönetmen M. Çağatay Tosun, yeni sezonun ilk bölümünün çekimlerine devam ederek diziden ayrıldı.

Yorumlar kapatıldı.