İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bir zamanlar Çukurova yıldızına bir teklif yapıldı! Beklenen isim bir an önce yuvaya dönecektir.

Bir zamanlar Çukurova yıldızına bir teklif yapıldı! Beklenen ad hızla yuvaya geri dönecektir. Geçen sezon Çukurova’da Bir Zamanlar diziden ayrılan Vahide Perçin, aynı yapım şirketinden teklif aldı. Perşembe günleri nefes nefese kalan Bir Zamanlar Çukurova’da bu sezon Hünkar Yaman’ın karakterine veda etmesi izleyenleri yıktı. Dizinin Hünkar’ı Vahide Perçin, 9 aydır gelen teklifleri tek tek değerlendiriyordu. Yeni Vahide Perçin projesi açıklandı. Birsen Altuntaş’tan gelen habere göre Vahide Perçin’in yeni sezonda Bir Zamanlar Çukurova’da yapımcılığını da üstlenen yapım şirketi TİMS&B’nin yeni projesinde rol alacağı biliniyordu. Bir Zamanlar Çukurova’da filminin yapımcılığını da üstlenen Vahide Perçin’in nüfuzlu eşinin hikayesini anlatacak olan TİMS & B ile anlaştı.
YENİ PROJE AÇIKLANDI
Bir Zamanlar Çukurova’da Hünkar Yaman karakteriyle izleyici karşısına çıkan Vahide Perçin, 8 aydır hiçbir projede yer almıyordu.
Bir zamanlar Çukurova yıldızına bir teklif yapıldı! Beklenen ad hızla yuvaya geri dönecektir. Geçen sezon Çukurova’da Bir Zamanlar diziden ayrılan Vahide Perçin, aynı yapım şirketinden teklif aldı. Perşembe günleri nefes kesen Bir Zamanlar Çukurova’da bu sezon Hünkar Yaman’ın karakterine veda etmesi izleyenleri yıktı. Dizinin Hünkar’ı Vahide Perçin, 9 aydır gelen teklifleri tek tek değerlendiriyordu. Yeni Vahide Perçin projesi açıklandı. Birsen Altuntaş’tan gelen habere göre Vahide Perçin’in yeni sezonda Bir Zamanlar Çukurova’da yapımcılığını da üstlenen yapım şirketi TİMS&B’nin yeni projesinde rol alacağı biliniyordu. Vahide Perçin’in nüfuzlu kadınının hikayesini anlatacak ve aynı zamanda Bir Zamanlar Çukurova’da prodüksiyon şirketi olan TİMS & B ile anlaştı.

Yorumlar kapatıldı.