İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkandan Falcao açıklaması! ‘Ocak ayında…’

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Kolombiyalı forvet Radamel Falcao’nun geleceğini anlattı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Nesine.com arasındaki sponsorluk anlaşmasının imza töreninde açıklama yaptı.

Falcao’nun takımdaki geleceğinden bahseden Mustafa Cengiz, “Falcao onurlu bir insan, onurlu bir futbolcu. Falcao’nun Galatasaray’ı zor duruma sokmayacağına inanıyorum. Ocak’ta mı kalacak yoksa gidecek mi? Bilmiyorum. Falcao’yu getirdik, 60 bin kişi karşıladı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü bizi aradı … Falcao’ya gün içinde bu kalabalığı görseniz korkarsınız dedik. ”

“Psişik olmayın”

“Hocalarımız Fatih Terim, Türkiye’nin en büyük teknik direktörü üretti!” Birini alıyorum. Hocamızın Karagümrük maçında yaşıyorlar, bazı akranlar bunu çok masum olarak düşünüyor ve değerlendiriyor. Yönetim ile Florya arasında bir sorun var “şeklinde gösteriliyor. Onları görüyor ve okuyoruz. Ciddi spor yorumcuları da bunları yapar, bunu yapmayın! Psişik olma ”

“Öğretmenimizin arkasındayız, onunla beraberiz”

“Hocamızın arkasındayız, onunla birlikteyiz, bu bizim için bir değer. Neden bunu sürekli tekrar etmeliyiz? Sürekli tekrar edersek bir sorun var. Fatih hoca ile her hafta konuşuyoruz.”

“Utanırım”

“Bu ülkedeki hakemler adına hakkımızda kötü şeyler oldu.” Hakemler de insan dediler. Şimdi bu konuya tepki gösteriyorlar. Ben olsam utanırdım. Yanlış taç verdikleri ve ceza verdikleri için Serkan ve Bülent isimli 2 hakemin hayatına son verdiler. ”

“Fatih Terim 7 maçta cezalandırılacağını söyleyen kişi, diyorlar”

“Beni çok aşağılayanların ismini koymuyorum. Allah herkese en iyisini versin. 7 maça cezalandırılacağını söyleyen Fatih Terim bunu söylüyor. Emsal diyorlar. Ona bu verildi. bu verildi. ”

“Gelirlerimiz 500 milyon TL azaldı”

“Uçaklar kaldırıldı. Kremler sürüldü. Taraftarlar haklı olarak futbolcu istiyor. Kulübün çok borcu var. Gelirlerimizde 500 milyon TL azalma var. Ayaklarımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. Geleceğin idarelerine yer vermeliyiz. 5 yıl gibi (1 yıl ödemesiz) yapılanma yaptık. ”

“Devletimize teşekkür ederiz”

“Riva ve Florya’yı kurtardık. Devletimize teşekkür ederiz. Umarım Kemerburgaz’a da bakarız. Bizden Galatasaray Adası’nı istediler. Bizi burada tutan tek şey taraftarların manevi desteği. Gündemimiz yok başka Galatasaray’a hizmet etmekten daha iyidir. ” İlk geldiğimizde 380 milyon TL yaptık. Bankalar Birliği, 2 yıl ödemesiz 7 yıl vadeye koyuyor. Buna karşı çıkanlar var. ‘Borcunu ödeyemezsin, 9 yıla çıkaralım’ diyorsun. Hangi zihniyet buna hayır diyor? “

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir