İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aynı aileden 6 kişi bir ayda öldü! Korkunç gelişme …

1 ayda 5 kişinin koronavirüsten hayatını kaybettiği Rize’de aileden bir kişi daha koronavirüse yenik düştü. Fatma Duman (53), Covid-19 tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Aileden 6 kişinin daha koronavirüs tedavisi aldığı öğrenildi.
İstanbul’da yaşayan Muhammet Genç ve oğlu Burak Genç hastalandıklarında hastaneye kaldırıldı ve koronavirüs testi yapıldı. Test sonuçları olumlu olan Muhammet Genç hastanede tedavi altına alındı, oğlu Burak Genç evde tedavi altına alındı. Evde tecrit edilen Burak Genç, kalp krizi sonucu 6 Kasım’da hayatını kaybetti. Burak Genç’in cenazesi, memleketi Rize’nin Güneysu ilçesine bağlı Gürgen köyünde toprağa verildi.

Babası da kurtarılamadı

Oğlu Burak Genç’in ölüm haberinin ardından hastanede durumu ağırlaşan Muhammet Genç, 12 Kasım’da hayatını kaybetti. 3 çocuk babası Muhammet Genç, salgın tedbirler kapsamında kılınan cenaze namazının ardından oğlunun daha önce gömüldüğü mezarlığa gözyaşlarına boğuldu.

AYNI AİLEDEN 3 KİŞİ DAHA FAZLA ÖLDÜ

Aynı aileden Bünyamin Genç, 1 Aralık’ta İbrahim Genç (53), 4 Aralık’ta İbrahim Genç (53) ve 11 Aralık’ta Ali Genç (58) koronavirüsü yenerek hayatını kaybetti. Ali Genç’in Rize Devlet Hastanesi’nde tedavi gören kardeşi Fatma Duman da dün öldü. Aynı aileden 6 kişinin de koronavirüs tedavisi gördüğü öğrenildi.

CENAZE VE TAZE OLAN VİRÜS

Rize’de yaklaşık 1,5 ayda koronavirüsten hayatını kaybeden aynı aileden 6 kişi ile tedavi gören 6 yakınına, taziye olarak virüse yakalandığı ortaya çıktı. Virüsün Covid-19 tedavisi gördüğü evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Burak Genç’in cenazesi ve taziyesinde bir araya gelen aile üyelerine yayıldığı öğrenildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir