İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Acun Ilıcalı’dan Sihirli Annem açıklaması: Kızım eski bölümleri seyredince yenisini çekmeye karar verdim.

Bir YouTube kanalına konuk olan Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için çekeceği Magic Mom dizisi için “Kızım Melisa dizinin eski bölümlerini izliyordu, ben de bir yenisini çekeyim dedim” ifadelerini kullandı.

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, YouTube’da Şelale Kadak tarafından yayınlanan Gerçek mi Cesaret mi? Programın konuğu oldu. Kanalının stüdyosunda röportaj veren Ilıcalı, yeni platformu Exxen için çekeceği Sihirli Annem dizisinden bahsetti.

“Kızım SİHİRLİ ANNEMİ İZLEDİĞİNDE TEKRAR GERİ ÇEKMEYE KARAR VERDİM”

Exxen için çeşitli programlar çekmeye hazırlanan Acun Ilıcalı, dizi olarak yıllarca adından söz ettiren Büyülü Annem filmini çekmeye başladı. Dizinin çekimlerinin yepyeni bir oyuncu kadrosuyla başladığını söyleyen Ilıcalı, “Melisa ile kahvaltıdaydık, Sihirli Anneme baktım. Büyülü Annem eski ama çok başarılı bir dizi. Baktım Melisa izliyor. Nefes almadı. Bu kadar sevdiği için yenisini yapabilirim dedim. Sonra hemen yapımcımızı aradım. O da duyarlılık gösterdi ve şimdi çekiyorlar ”dedi.

“EXXEN İÇİN GÜNÜ 10 SAATLİK TOPLANTI YAPIYORUZ”

Programda kanalından bahseden Ilıcalı, 1.500 kişiyi istihdam ettiğini söyledi. İçeriğin yayıncısının Exxen’de yayınlanacağından bahsederek, “3 aydır günde 10 saat toplantı yapıyoruz. Bu işin içindeydik ve sunduğumuz çok önemli isimlerimizi kabul ettik. Eminim Exxen ‘Türkiye’de daha çok izleyicimiz Netflix olsun’ dedi.

“EXXEN İÇİN YILLIK 900 MİLYON ÖDEDİM”

Platforma yıllık 900 milyon TL ödediğini belirten Ilıcalı, Exxen için reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki seçenek sunacağını, reklamlı olanın daha uygun fiyatlı olacağını söyledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir